Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kręgi Nowe

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Serock(Kręgi Nowe + 22 km)

1 174 498 zł5 902 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt:   Na sprzedaż 10 działek nr.74/5 - 74/9 i 73/18 - 73/22 o łącznej powierzchni 5902m2 z projektem i pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łacha

Łacha(Kręgi Nowe + 20 km)

850 000 zł69,34 m² 12 258,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Całoroczny dom nad Narwią Łacha, gm. Serock Szukasz miejsca, które łączy klimat prywatnej działki z komfortem w pełni wyposażonego, całorocznego domu? Ta oferta jest skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowinki

Nowinki(Kręgi Nowe + 18 km)

690 000 zł14 900 m² 46,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka od 1 - do 1,5 ha, budowlana, objęta planem mpzp - Nowinki, gm. Jadów Obecnie 10.000 czyli 1 ha jest działką budowlaną, a niecałe 0,5 ha ziemią rolną klasy IIIb i IVa, prawdopodobnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Poziomkowa

Kamieńczyk(Kręgi Nowe + 12 km)

150 000 zł1 104 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w sąsiedztwie wsi Kamieńczyk, na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (mn), przy ul. Poziomkowej, w odległości około 10km od Wyszkowa, a 65km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Korczaka

Dybów-Kolonia(Kręgi Nowe + 22 km)

599 500 zł1 090 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1090 m (43 26 m) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1090 m, położona przy asfaltowej, oświetlonej drodze dojazdowej. Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dzięcioły

Dzięcioły(Kręgi Nowe + 19 km)

1 597 000 zł232 m² 6 883,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferuję do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny o ciekawej architekturze wyposażony w system fotowoltaiki. Nieruchomość została zbudowana na dużej działce o pow. 3800 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Pobyłkowo Małe

Pobyłkowo Małe(Kręgi Nowe + 23 km)

139 000 zł1 311 m² 106,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza Działka Budowlana w Pobyłkowie Małym, gm. Pokrzywnica. Na sprzedaż działka o powierzchni 1311 m w Pobyłkowie Małym z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna, ul. Letniskowa

Basinów(Kręgi Nowe + 14 km)

75 000 zł850 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Basinów, w gminie Zabrodzie, w powiecie wyszkowskim, z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Tumanek(Kręgi Nowe + 7 km)

467 000 zł36 100 m² 12,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka leśna o nr. ewidencyjnym 324/2 w miejscowości Tumanek o powierzchni 36 100 m2. Działka posiada prawny i fizyczny dostęp do drogi. Działka posiada miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona Zaborze

Zaborze(Kręgi Nowe + 21 km)

329 000 zł3 700 m² 88,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka w spokojnej miejscowości Zaborze, o łącznej powierzchni 3700m2, z możliwością podzielenia na 2 lub 3 odrębne parcele. Dla terenu zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kręgi Nowe

Kręgi Nowe,mazowieckie

900 000 zł16 882 m² 53,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość rolna położona w Kręgach Nowych k. Wyszkowa Szczegóły oferty: powierzchnia: 16.882ha Główne wymiary: 30x624 m Działka znajduje się w Kręgach Nowych przy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij